Loan calculator
  • 202500.0 €
  • 4.60%
  • Monthly installment
    583€
    In cooperation with
    Οι καλύτερες χρηματοδοτικές λύσεις για το σπίτι σας θεμελιώνονται εδώ.

    Από σήμερα μπορείτε να αποκτήσετε στεγαστικό δάνειο με σταθερό επιτόκιο για πάντα. Έτσι έχετε τη δυνατότητα να χτίσετε, να αγοράσετε, να ανακαινίσετε ή να επισκευάσετε το σπίτι σας, υπολογίζοντας με ακρίβεια τα οικονομικά σας για όλη διάρκεια του δανείου. Ένας σύμβουλός μας είναι δίπλα σας από την αρχή και σε κάθε βήμα της διαδικασίας.

    Η Bee real estate, έχοντας στο δυναμικό της εξουσιοδοτημένους συνεργάτες και γνωρίζοντας τις ανάγκες του σύγχρονου καταναλωτή, σε συνεργασία με την Eurobank προτείνει ολοκληρωμένες λύσεις για κάθε στεγαστική ανάγκη, που διαμορφώνονται με βάση τα δικά σας οικονομικά δεδομένα.

* Το αποτέλεσμα του υπολογισμού της δόσης είναι ενδεικτικό και μη δεσμευτικό. Στον υπολογισμό της δόσης συμπεριλαμβάνεται εισφορά 0,12% του Ν.128/75. Για να λάβετε δεσμευτική προσφορά μας παρακαλείσθε να απευθυνθείτε σε οποιοδήποτε Κατάστημα μας.

    Address:
    Thessalonikis - Michanionas Avenue 25 570 19

    Perea, Thessaloniki

    Phone: 2392306868

    Email: info@bee-orama.gr

    Find more

    Bee Orama
    Contact
    01 /
    01 /
    Maisonette 300 sq.m.
    Trilofo (Mikra)
    • 300 sq.m.
    • Rooms 3
    • Bathrooms 3
    • 1st
    • WC 1
    270000 900/sq.m.
    Property code: 291009-128

    Maisonette for sale in Trilofos, a property with many features and facilities. It has 4 levels and extends to a total area of 300 square meters. Its construction took place in 2005 and has a lovely garden.

     

    The property is equipped with many amenities, such as oil smoke sensor, elevator, alarm, screens, air condition, awnings, automatic irrigator, video intercom and external storage rooms. In addition, it includes all electrical appliances and has autonomous heating on each floor.

     

    The sale price for this maisonette is 270.000 euros.

     

     

    Maisonette
    Levels: 4
    Heating: Independent oil
    Energy class: Β
    Construction year: 2005