Hyrje Kato Glufada (Glufada)
Kodi : 210031003-23

Shitje

350.000 € 3.153 €/m.k.

Kato Glufada (Glufada) Në shitje, Banesa (Hyrje), 1984, 2 Dhoma, 111m.k., Kati: 4, Shtresa : 1, Kati nën cati, Banja : 1, Naftë qëndrore, Ndërtim modern, I ajrosur, Portë e siguruar, Pamje Bregdeti/Deti, Pamje Mali, Pamje e hapur, Oxhak, Termosifon, Qilar, E mobiluar, Ajër i kondicionuar, Vend parkimi, Oborr, Ashensor, Verandë, Alarm, Këndor

Hyrje
Kodi : 210031003-23

Shitje

350.000 € 3.153 €/m.k.

  111 m.k.    2 Dhoma gjumi   1 Banjo   Po   Printim


Kato Glufada (Glufada) Në shitje, Banesa (Hyrje), 1984, 2 Dhoma, 111m.k., Kati: 4, Shtresa : 1, Kati nën cati, Banja : 1, Naftë qëndrore, Ndërtim modern, I ajrosur, Portë e siguruar, Pamje Bregdeti/Deti, Pamje Mali, Pamje e hapur, Oxhak, Termosifon, Qilar, E mobiluar, Ajër i kondicionuar, Vend parkimi, Oborr, Ashensor, Verandë, Alarm, Këndor

Karakteristikat e posacme

 • Tipi: Hyrje
 • Kati: 4
 • WC: 1
 • Ngrohje: Naftë qëndrore
 • Viti i ndërtimit: 1984
 • Viti i ndërtimit: 2007
 • Kati nën cati
 • E mobiluar
 • Ashensor
 • Qilar
 • Verandë
 • Ajër i kondicionuar
 • Oxhak
 • Termosifon
 • Portë e siguruar
 • Alarm
 • Ndërtim modern
 • I ajrosur
 • Oborr
 • Pamje Bregdeti/Deti
 • Pamje Mali
 • Pamje e hapur
 • Këndor
 • Distance nga deti: 501 m. Dhe lart
Udhëzime: Zgjidh katrorin dhe formuloni zonat në hartë që të shikoni prona të ngjashme zgjidhni dorën që të zhvendoseni në hartë i të shikoni informacione të nje zone që ju intereson
Douka Dinomachi

Michalakopoulou 4, 11528
Kentro, Athina
Telefon: 210 7257561
email: info@bee-capital.gr

Michalakopoulou 4, 11528
Kentro, Athina
Telefon: 210 7257561
email: info@bee-capital.gr
Mësoni më tepër
Kontakti
të gjitha fushat janë të detyrueshme

Kërkimi i ri

Prona të ngjashmeCopyright 2017 - Bee real estate